Lovely Anime te asteapta cu bratele deschise! Crantzy va intampina cu brioşe ^_^
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Hiroto....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
PookıE ×ღ×

avatar

Mesaje : 31
Data de inscriere : 29/08/2010
Varsta : 20

MesajSubiect: Hiroto....   Sam Sept 18, 2010 2:40 pm

Whaa, Hiroto!

Name: Ogata Hiroto
Plays: Guitar
Birthday: 4.5.1985
Hight: 168 cm
Weight: 51 kg
Hobbies: Walking, photographing, collecting shoes.
Nickname: Pon

ヒロト – Hiroto
:: is obsessed with spiderman
:: Occasionally becomes "Hirito-Man" (Spider Man) and fights against Saga's alter-ego
:: Is a camwhore
:: Can and has picked up Shou
:: acts as though they`re actually doing a live during rehearsals
:: wanted to be a Johnny's Junior when he was little
:: designs some of the merchendise
:: either can't swim, or he can't swim very well
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Hiroto....
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lovely-Anime :: Fan Clubs :: Alice Nine ~ FanClub-
Mergi direct la: