Lovely Anime te asteapta cu bratele deschise! Crantzy va intampina cu brioşe ^_^
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Shou XoxXo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
PookıE ×ღ×

avatar

Mesaje : 31
Data de inscriere : 29/08/2010
Varsta : 19

MesajSubiect: Shou XoxXo   Sam Sept 18, 2010 2:44 pm

Name: Shou 将
Real Name: Kohara Kazamasa
Part: Vocal
Favorite brand store: DIET BUTCHER SLIM SKIN, AUNDER COVER, A And A, Vivienne Westwood
Favorite music: LUNASEA/KORN/Atari Teenage Riot/The Used/MUSE
Blood type: O
Birth date: July 5th,1981
Height: 177cm
Weight: 58kg (130 pounds)
Foot size actual size: 26 but usually wear 27
Fragrance: BVLGARI black
My phrase: WAKARUYoo (I feel that.)
Hobby: TV Game/shop for secondhand clothing ,and Coffee
Strong point: Long part
Weak point: Short part
Something will never give up: On sleeping hours
My boom: Going to take a walk
My Future Enthusiasm: Want to be the effective artist in nice way to the fans. I`ll work hard for that.


Ataat de adorabil şi de talentat
İl aador :<33:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Shou XoxXo
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lovely-Anime :: Fan Clubs :: Alice Nine ~ FanClub-
Mergi direct la: